Ludzie LGD

Zarząd

Zarząd – skład obowiązujący od dnia 17.06.2019 r.

  • Łasiński Krzysztof – Prezes
  • Wolańska Agnieszka – Wiceprezes
  • Aftyka Marta – Sekretarz
  • Barański Maciej – Członek Zarządu
  • Penkowski Eugeniusz – Członek Zarządu
  • Reclaf Marzena – Członek Zarządu
  • Stenka Adam – Członek Zarządu

Komisja Rewizyjna

Komisja Rewizyjna – skład obowiązujący od dnia 16.12.2019 r.

  • Greczko Ludwik – Przewodniczący
  • Doliński Wiesław – Zastępca Przewodniczącego
  • Stempień Magdalena – Sekretarz

Rada Stowarzyszenia

Rada Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Dorzecze Łeby”- skład obowiązujący od dnia 16.12.2019 r.
Nazwisko i imięSektorFunkcja
Kleina GrzegorzMieszkaniec obszaruPrzewodniczący Rady
Pruszak KrzysztofSpołecznyZ-pca Przewodniczącego
Tomkowicz NataliaMieszkaniec obszaruSekretarz Rady  
Bańka JerzyPublicznyCzłonek Rady
Gołyszny JacekRybackiCzłonek Rady  
Głombiewski EdmundPublicznyCzłonek Rady  
Koniński WojciechRybackiCzłonek Rady  
Kostuch RyszardRybackiCzłonek Rady
Piwka StanisławGospodarczyCzłonek Rady 
Puławski GrzegorzSpołecznyCzłonek Rady
Swiątek KatarzynaPubliczny (pełnomocnictwo W.Gębka)Członek Rady
Skibiński RafałPubliczny (pełnomocnictwo D Waleśkiewicz)Członek Rady
Terlecka JolantaRybackiCzłonek Rady
Jacek WawrzyniakRybackiCzłonek Rady  
Czynszak DariuszRybackiCzłonek Rady

Członkowie Założyciele

Członkowie – założyciele Stowarzyszenia LGD Dorzecze Łeby

  1. Jarosław Józef Bach
  2. Krzysztof Decyk
  3. Wiesław Waldemar Doliński
  4. Wiesław Gębka
  5. Edmund Konstanty Głombiewski
  6. Elżbieta Godderis
  7. Ludwik Greczko
  8. Ewa Stefania Horanin
  9. Izabela Maria Jagodzińska
  10. Sylwia Dominika Jędruch
  11. Grzegorz Kleina
  12. Ireneusz Piotr Kruk
  13. Bożena Kruszyńska
  14. Krzysztof Adam Łasiński
  15. Witold Tadeusz Namyślak
  16. Adam Nowak
  17. Eugeniusz Penkowski
  1. Jerzy Pernal
  2. Stanisław Piwka
  3. Krzysztof Ludwik Pruszak
  4. Marzena Elżbieta Reclaf
  5. Stefan Sieklicki
  6. Zdzisław Zygmunt Stasiak
  7. Magdalena Anna Stępień
  8. Andrzej Marek Strzechmiński
  9. Małgorzata Szałajko
  10. Jolanta Maria Terlecka
  11. Dariusz Wojciech Waleśkiewicz
  12. Tatiana Maria Warska
  13. Ryszard Tadeusz Wenta
  14. Ryszard Jan Wittke
  15. Agnieszka Wolańska
  16. Bogusław Adam Wrzesień

Członkowie stowarzyszenia

Nazwisko i imię Uwagi
Bach Jarosław Józef 
Bańka JerzyReprezentant Gminy Cewice
Baranowski B&G Proenergy s.c. Jerzy 
Barański MaciejReprezentant stowarzyszenia Przyjazny Basket
Bartkiewicz Anna
Bianga Patryk 
Chmielewski Roman 
Chrostowska Małgorzata 
Cyman Andrzej i Beata AndryskowskaReprezentanci stowarzyszenia „Rozwój Bukowiny”
Czynszak Aleksandra 
Czynszak Dariusz 
Dampc Jarosław 
Dampc Norbert 
Dawidowska Karolina 
Dmochowski Łukasz 
Doliński Wiesław Waldemar 
Drzazgowska Anna 
Drzazgowski Marcin 
Dubiel Klaudia 
Dzietczyk Agnieszka 
Dzietczyk Wiesław 
Fegler-Kotkiewicz Alina stowarzyszenie EDUQReprezentant stowarzyszenia EDUQ
FHU „A.B” Adam Bugajski Adam Bugajski 
Gałązka Klaudia 
Gębka WiesławReprezentant Gminy Choczewo
Glegoła MarekReprezentant stowarzyszenia Towarzystwo Historii Łeby
Gleske Małgorzata 
Głombiewski EdmundReprezentant Starostwa Powiatowego w Lęborku
Gocaliński Maciej 
Godderis ElżbietaReprezentant Rady Organizacji Pozarządowych Powiatu Lęborskiego
Godderis RAGOINVEST Rafał 
Gołyszny Jacek 
Grabowska Celina 
Grala Wojciech 
Greczko Ludwik 
Gruba Sabina 
Grudziński Marcin 
Grzenkowicz Ilona 
Grzędzicki Roman 
Hoffman Adam 
Horanin Ewa StefaniaReprezentant stowarzyszenia LOT „Łeba – Błękitna Kraina”
Horczak Renata 
Jakub RutkiewiczReprezentant stowarzyszenia LOT „Ziemia Lęborska – Łeba”
Janczak HannaReprezentant Regionalnego Centrum Młodzieży
Jank Karol
Jędruch Sylwia Dominika 
Jurkiewicz Jan 
Justyna Maria 
Karbowska Agnieszka 
Karbowska Marzena Beata 
Karlikowska Olga 
Karlikowski Wojciech 
Kępińska Renata 
Kleina Adam 
Kleina Grzegorz 
Kleina Joanna 
Kondratowicz Jan 
Kondratowicz Jan Józef 
Koniński Wojciech 
Kosecki Zbigniew 
Kosiński Tomasz 
Kostuch Ryszard 
Kozłowski HenrykReprezentant stowarzyszenia JKS „Senny”
Kropidłowska Sylwia 
Ks.Myszk ZenonReprezentant stowarzyszenia Rodzina Kolpinga
Kwidzyński Mieczysław 
Lademan Teresa 
Laskowski Krzysztof 
Laskowski Paweł 
O.Legieżyński Mariusz OMIReprezentant Parafia Rzymsko – Katolicka P.W.WNMP w Łebie
Lewiński Andrzej 
Liszniański Marian 
Łasiński Krzysztof AdamReprezentant Kółko Rolnicze – Koło Gospodyń Wiejskich w Choczewie
Łukaszek Michał 
Machola MariaReprezentant stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Jesteśmy Razem”
Maciukiewicz Franciszek 
Maciukiewicz Maria 
Mihuniewicz DanielReprezentant Ochotniczej Służby Ratowniczej Lębork
Miklaszewski Tomasz 
Miłosz WojciechReprezentant stowarzyszenia Grupa Lokalna – Łebscy Rybacy
Muranowicz Wojciech 
Mysliński AndrzejReprezentant stowarzyszenia „For Baltic” Wicko
Myślińska Aleksandra 
Myśliński Andrzej 
Nadstawna Dorota 
Namyślak Witold TadeuszMiasto Lębork
Niedżwiecka Marta 
Niedżwiecki Michał 
Nowak AdamReprezentant Zrzeszenia Kaszubsko – Pomorskiego oddział Cewice
Olechnowicz Tomasz 
Ossowska-Szara TeresaReprezentant stowarzyszenia „Lepszy Lębork – Lepszy Powiat”
Penkowski Eugeniusz 
Penkowski Rafał 
Pęski Marcin 
Pieńkowska-Sadowska GrażynaReprezentant stowarzyszenia Lęborski Uniwersytet 3 wieku
Piotrowski MarekReprezentant Lęborskiego Klubu Sportowego „Pogoń Lębork”
Piszko Grzegorz 
Piwka Stanisław 
Pobłocki PiotrReprezentant Klubu Sportowego „Shotokan” Lębork
Pomorski JanuszReprezentant stowarzyszenia pomocy osobom ze spektrum autyzmu „Niebieski Skarb”
Porębski Wojciech 
Pruski JarosławReprezentant Uczniowskiego Klubu Sportowego „IRYDA” w Cewicach
Pruszak Krzysztof LudwikReprezentant Fundacji Ekologiczno – Sportowej im.Tomasza Hopfera Nowa Wieś Lęborska
Puławska Anita 
Puławski Grzegorz 
Puławski GrzegorzReprezentant stowarzyszenia Łebski Klub Sportowy
Puszcz Krystyna 
Radtke Ireneusz 
Reclaf Marzena Elżbieta 
Rydzewska Roksana 
S.C Jantar Marek i Krzysztof Glegoła 
Siebiert-Bresler Mirosława 
Sieklicki Stefan 
Sierant AdamReprezentant stowarzyszenia Łebskie Towarzystwo Oświatowe
Słowik Andrzej 
Słowik Bartosz 
Smorawska Beata 
Sobótka Robert 
Starostwo Powiatowe Lębork 
Stasiak Zdzisław Zygmunt 
Stenka Adam 
Stępień Magdalena AnnaReprezentant stowarzyszenia na rzecz rozwoju Gminy Wicko „Inicjatywa”
Stochlak Mariusz 
Strzechmiński Andrzej MarekReprezentant Gminy Miejskiej Łeba
Szymańska Dominika 
Szymański Mirosław 
Szymański Tomasz 
Terlecka Jolanta 
Tomicka Julia 
Tomkowicz NataliaMieszkaniec obszaru
Uryasz Jerzy 
Uryasz Natasza 
Waleśkiewicz DariuszReprezentant Gminy Wicko
Waleśkiewicz Magdalena 
Waleśkiewicz Patryk 
Waleśkiewicz Zbigniew 
Warska Tatiana Maria 
Wawrzyniak Jacek 
Wenta KrystianReprezentant stowarzyszenia „Rozwój Sołectwa Popowo”
Wesołowska Iwona 
Wiczkowska Aleksandra
Wiczkowski Wojciech 
Wiśniewski Stanisław 
Wittke Ryszard JanReprezentant Gminy Nowa Wieś Lęborska
Wojciech Koniński – reprezentantReprezentant Ochotniczej Straży Pożarnej w Łebie
Wojciechowska Elżbieta 
Wojtaś Karol 
Wolańska Agnieszka 
Wrzesień Bogusław Adam 
Wrzosek Tomasz 
Zajączkowska AlicjaReprezentant Starostwa Powiatowego Lębork